English
Test

Kurumsal

1998 yılından günümüze, sürekli olarak kendini yenileyerek gelmiş olan Urgan Ayakkabı San.Tic. Ltd. Şti. artan üretim kapasitesi ile, çalışmalarını yeni modern tesislerinde sürdürmektedir.

Kuruluşumuz toplam 11.000m2 kapalı alana sahip tesislerinde, günlük 7500 çift bayan ve erkek casual/spor ayakkabı üretim kapasitesine sahiptir.

Fila, Dunlop, proTracker ve Felicity markaları ile kaliteyi hesaplı fiyata tüketiciye sunma politikasını benimsemiş ve kısa sürede tüketicinin ürünlerini tercih ettiği firmalar arasında yerini almıştır. Türkiye ve Avrupa pazarına satış yapmaktadır.

Bugün, Urgan Ayakkabı deneyimli kadrosu ile ürünlerinde arzu edilen kalite, zarafet ve sağlamlığı yakalamış ve Türk Ayakkabı Sanayinde önemli bir yer edinmiştir. Üretimi yapılan ayakkabıların şıklığının yanında rahat olmasına da büyük özen göstermektedir. Dünya genelinde ayakkabı üretiminde yaşanan tüm gelişmeleri çok yakından takip etmekte ve uygulamaktadır.

Yenilikçi ve gelişimci özelliğinin yanında Urgan Ayakkabı için insan sağlığı ve çevre duyarlılığı birinci önceliktir. Bu nedenle insan sağlığına uygun ve çevreyi asgari düzeyde kirleten malzeme kullanılması ön planda tutulmakta ve tüm malzemelerin uygun kalitede olduğundan emin olmak adına kullanım öncesi sıkı bir denetim ve muhtelif test işlemlerinden geçirmektedir.

 

İLKELERİMİZ
Tüketicimizin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda en iyi hizmeti sunmak.
Tüketicilerimizin karşısına dünya standartlarında tasarlanıp üretilmiş modellerle çıkmak.
Kalite ve hizmette varılabilecek son noktayı aşarak bir dünya markası olmak.

 

KALİTE STANDARTLARIMIZ
Kaliteli malzeme.
İnce ve titiz işçilik.
Çevre duyarlılığı

 

AYAK SAĞLIĞI STANDARTLARIMIZ
Anatomik taban.
İnsan sağlığına uygun malzeme.
Hava alabilen gerçek TÜRK DERİSİ.