En Tr
UR TASARIM STÜDYOSU

Urgan aynı zamanda tasarım ve işçiliğin bir arada bulunduğu çok yönlü bir tasarım stüdyosudur. Tasarım konusunda seçici ve geleneksel olmayan bir yaklaşıma sahip UR Studio, güzel bir şekilde hayal edilmiş ve kusursuz bir şekilde uygulanmış, dünya genelinde seçkin müşterilerin isteklerini karşılayabilen, kendi ihtiyaçlarını yorumlayan ve benzersiz hizmetler sunan, ısmarlama çözümler üretmek için kendimizi sürekli olarak geliştirmekteyiz. Küresel bir kaynak kullanımı konusunda da gelişerek yerel tedarikçileri, malzeme kartelalarını, taban ve ayakkabı aksesuarlarını özenle seçip kreatif ekibinize sunuyoruz.

 

KAYNAK KULLANIMI

Size küresel bir kaynak kullanımı sağlamak için sektördeki onlarca yıllık deneyim ve sürekli gelişerek ilerliyoruz. Örnekleriniz için hammadde, Pu, deri gibi tüm ayakkabı unsurları ve aksesuarları için yerel pazardan olduğu gibi Çin, İspanya ve İtalya'daki tedarikçilerimizden de teklif veya tedarik talep ediyoruz.

 

TEKNİK GELİŞME

Kreatif ekibiniz ve örnekleme odamız arasında gerçek bir bağlantı kurabilen yetenekli geliştiricilerimiz müşterilerimizi daima takip etmektedir.

En yenilikçi teknolojilerin uygulanmasını sağlayarak, teknik olarak mükemmel bir nihai ürüne gelene kadar kalıptan çıkarma, model, son ve tek iyileştirmeyi ortaya çıkarabiliyoruz.

 

3D PROTOTYPING: Platin Kalıp 3D Çizim Resmi

Tabanlarınızın 3D çizimlerini ve modellerini üreterek gerçek kalıbın hazırlanmasından önce tasarım ekibinizle birlikte geliştirilmesini sağlayabiliriz.

SHOWROOM

İhtiyaç ve tercihlerinize göre açık büfe servisi olan ve sohbet organizasyonlu tematik bir showroomda koleksiyonunuzun tanıtımını yapma şansı sunuyoruz.

TOPLANTI ODALARI

Örneklemeden üretime ve teslimata kadar tüm aşamaları personelinizle birlikte planlamaya adanmış 100 m2'lik toplantı odası, doğru sinerjiyi birlikte oluşturmak için her gün müşterilerimizin hizmetindedir.

KALİTE KONTROL

Urgan Ayakkabı şirketinin, üretimin tüm aşamalarında kalite kontrol denetimleriyle birlikte proaktif (önleyici, koruyucu) bir Kalite Güvence sistemi vardır.

Bağımsız Kalite Güvence Departmanı, üretim ekibinden tamamen bağımsız çalışır ve doğrudan Fabrika Yönetimine rapor verir.

Kalite Kontrol Yönetimi aşağıdaki adımları planlar:

  • Gelen Denetim
  • Ön Üretim Süreci ve toplantı
  • Kesim Süreci Denetimi
  • Baskı Süreci Denetimi
  • Üst Dikiş Hizalama (inline), Başlangıç ve Nihai Denetimler
  • Birleştirme Hizalama (Assembling Inline) , Başlangıç ve Nihai Denetimler
  • Kırık İğne ve Keskin Obje Kontrolü
ANALİZ LABORATUVARI

Tüm üretimimizi test etmek için eğitimli bir kimyager kadrosunu hizmetinize veriyoruz, bu da bize ürünlerimizi kontrol etme ve sertifikalandırma imkanı veriyor.

LOJİSTİK

1.500 m2’lik özel bir kapalı alanla, sevkiyata kadar ürünlerinize özen gösteriyoruz. Önce ürünlerin iyi üretildiğinden, testlerimizden ve kalite kontrollerinden geçtiğinden emin oluyoruz. Sonra ise gerekli evrak işlerine uygun ve sağlam şekilde paketlendiğinden emin olarak size hem güvenli hem de hızlı bir sevkiyat garanti ediyoruz.

Şirketimiz ve üretim sürecimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.