En Tr
HAKKIMIZDA

500'ü aşkın kalifiye işçimiz ve 15.000 m2'lik kapalı alanımızla, 45 yıllık faaliyet süremiz içerisinde  en modern teknolojilere ve en yetenekli ekibe yatırım yaparak büyüdük ve dünya çapında ayakkabı üretiminin liderlerinden biri olduk.

TARİHÇE

Urgan Ayakkabı  1976 yılında Asım Urgan tarafından kuruldu. 40 yılı aşkın bir süre içerisinde küresel bir şekilde düşünerek, fakat aynı zamanda aile yönetimini de sürdürerek,  dünyanın en verimli ve eksiksiz ayakkabı üretim tesislerinden biri haline gelene kadar işimizi geliştirdik. Sürekli gelişim içinde olan bir sektöre hizmet vererek aylık 50 tonu aşan kapasite ile hava kafesi (air-mesh) üretimine yatırım yaptık ve Türkiye'de kafes örgüsü (mesh-knit) üretimi yapabilen tek fabrika konumuna geldik. Urgan Ayakkabı'nın en son yatırımını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz: 2021 yılının başlangıcından itibaren güvenlik ayakkabısı üretiminde kullanılan, aynı zamanda çağdaş galoşlar, yağmur botları ve çok daha fazlasını yapabilmek için kullanılacak olan enjeksiyonlu PU üretimi için süper teknolojik bir makine!

VİZYONUMUZ
  • Belirlenen tüm strateji ve hedeflerin öncelikli amaçlarından biri, yurtdışındaki en iyi markalara ve büyük firmalara en iyi hizmetleri sunan bir üretici olmaktır.
     
  • En büyüklerin hizmetinde on yıllar boyunca geliştirilen uluslararası bir çalışma anlayışına sahibiz.
     
  • Anahtar kelimelerimiz GÜVEN, YETKİNLİK, ESNEKLİK, YENİLİK VE ETİK YAKLAŞIM'dır.

 

Şirketimiz ve üretim sürecimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.